FacebookПідписатися на RSS

Чорнобиль не має минулого… Чорнобиль… Трагедія… Пам'ять…

/Files/images/P4260028.JPG
Організатор:
Байковецька ЗОШ І-ІІ ст.
Дата початку:
26.04
Дата завершення:
26.04
Час початку:
09:20
Час завершення:
10:00
Місце проведення заходу:
Байковецька ЗОШ І-ІІ ст.
Опис:

/Files/images/P4260035.JPG26 квітня в Байковецькій ЗОШ І-ІІ ст.. було проведено урок-реквієм «Чорнобиль не має минулого… Чорнобиль… Трагедія… Пам'ять…», який був присвячений 30 річчю трагедії на Чорнобильській ЧАЕС. Саме 30 років тому світ сколихнула страшна новина - 26 квітня сталася трагедія, яка увійшла в історію людства під назвою Чорнобильська катастрофа, найбільша техногенна аварія ХХ століття. Відтоді Чорнобиль став зоною душевного болю і постійної тривоги мільйонів українців. Від 26 квітня 1986 року увесь український народ живе "до" і "після". "До" і "після" катастрофи на ЧАЕС.

На виховний захід було запрошено ліквідаторів катастрофи Космину Ігора Антоновича та Юристого Богдана Степановича. Ліквідатори розповіли як саме ліквідувалась пожежа, як влада приховувала від людей правду про трагедію. Учні з перших вуст почули про методи боротьби з «мирним атомом», про те, як пожежні, військові затулили собою не тільки станцію, а й Європу. Чорнобиль – це чорний біль нашої країни, біль, який торкнувся і наших вчителів – Гануляк Світлану Тадеївну, дочку одного із ліквідаторів ЧАЕС.

Під час уроку-ре/Files/images/P4260028.JPGквієму ведучі провели екскурс у ті страшні дні. Гуменна Марія (7 клас) прочитала напам’ять зворушливий вірш, а дівчата 8 класу заспівали пісню про Чорнобиль. Не лишились байдужими і до інсценівки вірша «Чорнобиль-трава» у виконанні педагога- організатора Перкатої О. В. та учениці 4 класу Микитюк Олени.

В кінці вечора- пам’яті діти подарували квіти запрошеним гостям, а всіх загиблих вшанували хвилиною мовчання.