FacebookПідписатися на RSS

Цивільний захіст в Байковецькій ЗОШ І-ІІ ст.

/Files/images/IMG_8761.JPG
Організатор:
Байковецька ЗОШ І-ІІ ст.
Дата початку:
26.04
Дата завершення:
25.05
Час початку:
13:00
Час завершення:
16:00
Місце проведення заходу:
Байковецька ЗОШ І-ІІ ст.
Опис:

/Files/images/IMG_8761.JPG Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 26 квітня у Байцовецькій ЗОШ І-ІІ ст.. відбувся День цивільного захисту.

Учні та педагогічний колектив школи удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстримальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти , щоб захистити своє здоров'я та життя.

Вранці школярі зібрались на подвір’ї школи на урочисту лінійку, де було оголошено план проведення Дня цивільного захисту.

На другому уроці у цікавій та змістовній формі класні керівники розповіли дітям про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в побуті, під час подорожі до лісу та про небезпеку, яку несуть у собі вибухові знахідки, план дій під час радіаційної небезпеки, про правила поведінки на водоймах та під час тероризму.

/Files/images/IMG_8781.JPG Завершальним етапом була евакуація школи, де учні і вчителі продемонстрували обізнаність і підготовку з цивільного захисту населення на випадок надзвичайних ситуацій.

День цивільного захисту під гаслом «Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!» проведено цікаво та повчально. Усі переконалися в тому, що отримані знання знадобляться у повсякденному житті./Files/images/IMG_8776.JPG А 25 травня працівниками Тернопільского районного відділу та 3 Державної пожежно-рятувальної частим Управління ДСМС України у Тернопільскій області була проведена інформаційна-просвітницька лінійка, де учня були показанні вибухові предмети, які не слід чипати, а також провели екскурс по пожежній машині.

/Files/images/IMG_8765.JPG Закінчився день цивільного захисту тушінням вогнища. Кожен бажаючий учень міг себе відчути справжнім рятувальникам.